Witamy Cię w kolejnym wpisie, tym razem poświęconym grze Subway Surfers. Dzięki naszemu oprogramowaniu Subway Surfers Hack będziesz mógł dodać do swojego węża nielimitowanej ilości kluczy (keys) i monet (keys).

Opis gry

Subway Surfers to dostępna dla wszystkich gra platformowa stworzona przez dwa studia – Kiloo oraz SYBO Games. Rozgrywka polega na sterowaniu graficiarzem, którego goni policjant wraz z złowieszczym psem.

Kontrolując postać możesz wybrać trzy tory, przez które będziesz przebiegać. Musisz być uważny, ponieważ czają się nie Ciebie przeszkody, które spowalniają i zabierają cenne punkty Twojego życia.

Subway Surfers to potocznie nazywany endless runner, czyli taki rodzaj rozgrywki, w której gracz gra tak długo, aż popełnij jakiś błąd. Dodatkowo biegając możemy zbierać cenne monety (coins) i wymieniać je w sklepie na ciekawe nagrody.

Mobilna wersja gry ukazała się 27 marca 2016 roku. Gracze z całego świata zachwalają ją do dzisiejszego dnia, chociaż ma już swojego lata.

Jedynym minusem gry jest bardzo powolne zbieranie monet. Dlatego też stworzyliśmy Subway Surfers Hack dając Ci możliwość dodania do konta nielimitowanych monet (coins) i kluczy (keys)

 

Subway Surfers Hack – opis

Nie ukrywamy, przygotowanie Subway Surfers Hack było nie lada wyzwaniem. Gra jest bardzo nowa i świetnie zabezpieczona. Była też już testowana na rynku amerykańskim, więc większość błędów została naprawiona.

Jednak skoro czytacie ten wpis, to już wiecie, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych ?? Poradziliśmy sobie i teraz z dumą przedstawiamy Ci Subway Surfers Hack.

Pamiętajcie, żeby korzystać z hacka bardzo odpowiedzialnie. Nie chcemy, żeby szybko przestał działać. Wręcz przeciwnie, chcemy aby działał jak najdłużej! Sugerujemy zatem korzystanie maksymalnie raz dziennie, ewentualnie 2 razy dziennie z tego samego komputera.

Nasz generator oferuje możliwość wybrania nielimitowanych monet (coins) oraz kluczy (keys), które chcecie dodać do swojego konta. Można więc powiedzieć śmiało, że jest to Subway Surfers Hack.

Od teraz nie musicie wydawać dziesiątek i setek złotych na tę grę. Wystarczy tylko uruchomić program, wybrać ile czego chcecie… i gotowe! Szybko, sprawnie i co najważniejsze – bezpiecznie.

O bezpieczeństwo, jak się pewnie domyślacie, również zadbaliśmy bardzo dokładnie. Nie ma szansy, żebyście dostali bana. W najgorszym przypadku (takim najgorszym z możliwych) w Waszej grze po prostu nie pojawi się waluta. Żaden ban nie ma szans się pojawi, ponieważ dla administratorów wygląda to tak, jakbyście rzeczywiście kupili diamenty lub monety.

Sprytne, prawda? ?? Zachęcamy do sprawdzenia naszego generatora do Subway Surfers i cieszenia się nielimitowaną monetami (coins) i kluczami (keys).

Funkcje

  • Nielimitowane monety (coins) i klucze (keys)
  • Najnowszy hack do, którego potrzebne jest włączenie strony na urządzeniu gdzie jest gra
  • Gwarancja ochrony konta
  • Pełna anonimowość oraz bezpieczeństwo

Instrukcja obsługi Subway Surfers Hack

  1. Klikamy poniżej w „[Generator] Subway Surfers”.
  2. Zostaniemy przekierowani do Subway Surfers Hack.
  3. Wpisujemy swój login lub e-mail.
  4. Wybieramy urządzenie z którego aktualnie korzystasz (Telefon – Android/iOS).
  5. Wybieramy ile chcesz dodać monet (coins) i kluczy (keys)
  6. Zrobione! Jedynie musimy poczekać chwile aż hack prześle wszystko na nasz telefon! ??

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *