Witamy Cię w kolejnym wpisie, tym razem poświęconym grzę Pou. Dzięki naszemu oprogramowaniu Pou Hack będziesz mógł dodać do swojego węża nielimitowanej monet (coins), dodać najwyższy poziom (level), odblokować rzeczy, ubrania i kolory.

Opis gry

Pou to wirtualny zwierzak na systemy Android i iOS, stworzony został przez Paul’a Salameh’a. Wchodząc do gry widzimy zaokrąglony trójkąt o domyślnie brązowym kolorze.

Naszym zadaniem jest prowadzenie kuleczki przez cały cykl życia i nie doprowadzenie jej do śmierci. Postać możemy karmić, czyścić, usypiać oraz nią ćwiczyć. Twórca zadbał o to, by nie było tam zbędnej nudy i dodał do gry mnóstwo mini-gier. Grając w nie dostajemy monety, które potem możemy wymienić na różnorakie kostiumy, dekorację i modyfikacje środowiska gry.

Pou złudnie przypomina słynną grę Tamagotchi, jednak jest to o wiele bogatsza wersja tego starego mini pupilka. Kolejną zaletą gry jest łączenie się z innymi Pous, dzięki czemu możemy odwiedzać swoich przyjaciół i rywalizować ze sobą w mini-grach.

Następnym plusem gry, jest bezproblemowe przeniesienie swojego zwierzaka na innego smartfona. Dzięki temu jak zmienicie telefon na lepszy model w ciągu kilku sekund Wasz Pou będzie przetransferowany.

Jedynym minusem gry jest bardzo długie zbieranie monet (money). Dlatego też stworzyliśmy Pou Hack dając Ci możliwość dodania level’a, monet (money), odblokowania przedmiotów (items), ubioru (outfit) oraz zmiany koloru

 

pou_hack

Pou Hack – opis

Nie ukrywamy, przygotowanie Pou Hack było nie lada wyzwaniem. Gra jest bardzo nowa i świetnie zabezpieczona. Była też już testowana na rynku amerykańskim, więc większość błędów została naprawiona.

Jednak skoro czytacie ten wpis, to już wiecie, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych ?? Poradziliśmy sobie i teraz z dumą przedstawiamy Ci Pou Hack.

Pamiętajcie, żeby korzystać z hacka bardzo odpowiedzialnie. Nie chcemy, żeby szybko przestał działać. Wręcz przeciwnie, chcemy aby działał jak najdłużej! Sugerujemy zatem korzystanie maksymalnie raz dziennie, ewentualnie 2 razy dziennie z tego samego komputera.

Nasz generator oferuje możliwość wybrania najwyższego level’a, dodania monet (money), odblokowania przedmiotów (items), ubioru (outfit) oraz zmiany koloru, który chcecie dodać do swojego konta. Można więc powiedzieć śmiało, że jest to Pou Hack.

Od teraz nie musicie wydawać dziesiątek i setek złotych na tę grę. Wystarczy tylko uruchomić program, wybrać ile czego chcecie… i gotowe! Szybko, sprawnie i co najważniejsze – bezpiecznie.

O bezpieczeństwo, jak się pewnie domyślacie, również zadbaliśmy bardzo dokładnie. Nie ma szansy, żebyście dostali bana. W najgorszym przypadku (takim najgorszym z możliwych) w Waszej grze po prostu nie pojawi się waluta. Żaden ban nie ma szans się pojawi, ponieważ dla administratorów wygląda to tak, jakbyście rzeczywiście kupili monety.

Sprytne, prawda? ?? Zachęcamy do sprawdzenia naszego generatora do Pou i cieszenia się nielimitowanymi monetami, maksymalnym level’em, przedmiotami, ubraniami i kolorami.

Funkcje

  • Nielimitowane monety (money), najwyższy level, odblokowanie przedmiotów, ubrań i kolorów.
  • Najnowszy hack do, którego potrzebne jest włączenie strony na urządzeniu gdzie jest gra
  • Gwarancja ochrony konta
  • Pełna anonimowość oraz bezpieczeństwo

Instrukcja obsługi Pou Hack

  1. Klikamy poniżej w „[Generator] Pou”.
  2. Zostaniemy przekierowani do Pou Hack.
  3. Wpisujemy swój login lub e-mail.
  4. Wybieramy urządzenie z którego aktualnie korzystasz (Telefon – Android/iOS).
  5. Wybieramy ile chcesz dodać monet (money) i leveli.
  6. Zrobione! Jedynie musimy poczekać chwile aż hack prześle wszystko na nasz telefon! ??

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *