Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym dziełem, które zapewni lepszą rozgrywkę w grze Hay Day. Mamy nadzieje, że gra od teraz stanie się o wiele łatwiejsza i nie będziecie musieli tracić zbędnego czasu.

Opis gry

Hay Day jest darmową grą mobilną opracowaną i wydaną przez Supercell. Gra w 2013 roku stała się jedną z najbardziej dochodowych tytułów i ostatecznie osadziła się na zasłużonym czwartym miejscu.

Wchodząc do gry przejmujemy stery nad farmą stryjka. Tytuł rozpoczyna się od małego tutorialu, którym jest strach na wróble. Uczy on jak poprawnie zbierać wszystkie plony i zasadzać następne, dzięki czemu możesz przejąć pełną kontrolę nad farmą i się rozwijać.Sprzedając plony i produkty z nich wytworzone zarabiasz monety. W zamian za monety masz możliwość wykupić m.in. kolejny budynek produkcyjny, zwierzęta domowe oraz przedmioty dekoracyjne. W ten sam sposób otrzymujesz punkty doświadczenia (EXP), dzięki którym awansujesz na kolejne poziomy.Gracze tworzą dzielnice. Jest to w pewnym sensie gildia dająca możliwość niesienie pomocy słabszym farmerom, ale również atut rozmowy z innymi graczami i wyłapania ciekawych sztuczek do gry.

Hay Day Hack – opis

Nie ukrywamy, przygotowanie Hay Day Hack było nie lada wyzwaniem. Gra jest bardzo nowa i świetnie zabezpieczona. Była też już testowana na rynku amerykańskim, więc większość błędów została naprawiona.

Jednak skoro czytacie ten wpis, to już wiecie, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych ?? Poradziliśmy sobie i teraz z dumą przedstawiamy Ci Hay Day Kody. Pamiętajcie, żeby korzystać z hacka bardzo odpowiedzialnie. Nie chcemy, żeby szybko przestał działać. Wręcz przeciwnie, chcemy aby działał jak najdłużej! Sugerujemy zatem korzystanie maksymalnie raz dziennie, ewentualnie 2 razy dziennie z tego samego komputera.Nasz generator oferuje możliwośc wybrania ile diamentów (diamonds) i monet (coins) chcecie dodać do swojego konta. Można więc powiedzieć śmiało, że jest to Hay Day Hack.

Od teraz nie musicie wydawać dziesiątek i setek złotych na tę grę. Wystarczy tylko uruchomić program, wybrać ile czego chcecie… i gotowe! Szybko, sprawnie i co najważniejsze – bezpiecznie.O bezpieczeństwo, jak się pewnie domyślacie, również zadbaliśmy bardzo dokładnie. Nie ma szansy, żebyście dostali bana. W najgorszym przypadku (takim najgorszym z możliwych) w Waszej grze po prostu nie pojawi się waluta. Żaden ban nie ma szans się pojawi, ponieważ dla administratorów wygląda to tak, jakbyście rzeczywiście kupili diamenty lub monety.

Sprytne, prawda? ?? Zachęcamy do sprawdzenia naszego generatora do Hay Day i cieszenia się nielimitowanymi diamentami (diamonds) i monetami (coins).

Funkcje

Nielimitowane monety (coins) i diamenty (diamonds)

Najnowszy hack do hay day, którego potrzebne jest włączenie strony na urządzeniu gdzie jest gra

Gwarancja ochrony konta

Pełna anonimowość oraz bezpieczeństwo

Instrukcja obsługi Hay Day Hack

Klikamy poniżej w „[Generator] Hay Day”.

Zostaniemy przekierowani do Hay Day .

Wpisujemy swój login lub e-mail.Wybieramy urządzenie z którego aktualnie korzystasz (Telefon – Android/iOS lub PC).

Wybieramy ile chcesz dodać diamentów i monet

Zrobione! Jedynie musimy poczekać chwile aż hack prześle wszystko na nasz telefon!

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *