Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym dziełem, które zapewni lepszą rozgrywkę w grze Battlelands Royale. Mamy nadzieje, że gra od teraz stanie się o wiele łatwiejsza i nie będziecie musieli tracić zbędnego czasu. Nasz Battlelands Royale Hack

Opis gry

Battlelands Royale to nietypowa strzelanka na telefon komórkowy, w którą każdy może zagrać. W jednej rozgrywce znajdują się 32 osoby, bitwy trwają 3-5 i można powiedzieć, że jest to czysta, nieprzerwana masakra! Nie trzeba czekać długich godzin w lobby, by znaleźć grę i dodatkowo autorzy postarali się o intuicyjne menu. Wystarczy skoczyć ze spadochronem, pozbierać niezbędne rzeczy, zabijać wrogów i pozostać ostatnim graczem na polu bitwy.

W grze zaimplementowano opcję rozgrywki solo, jednak dodano również możliwość zagrania z przyjaciółmi. Wybierz dogodne miejsce lądowania i zabijaj wszystkich by stać się najlepszym graczem. Bitwa toczy się na ogromnej mapie z niesamowitymi lokalizacjami. Nieważne gdzie będziesz się ukrywać, musisz uważać na złowieszczą burzę, która będzie zabierać Twoje cenne punkty życia.

Podczas rozgrywki masz szansę odblokować niestandardowe dodatki, takie jak skórki do spadochronów, emotki, specjalny ubiór i zbierać równocześnie za to punkty EXP’a. Dołączając do Club Royale zdobywasz jeszcze więcej nagród. Wystrasz swoich wrogów niecodziennym ubiorem, które sprawią, że na sam widok ludzie będą uciekać w popłochu.

Bardzo proste sterowanie, zabawny, a zarazem dziwaczny styl gry oraz rozgrywka „pick-up-and-play” sprawiają, że Battlelands Royale to jedna z najlepszych darmowych gier na smartfona, której nie chciałbyś zlekceważyć.

Jest tylko jeden minus tej gry. Są nim oczywiście mikropłatności. Możesz kupić battle points dzięki którym możesz przyspieszyć rozwój postaci i postęp w poziomie.. Jeśli nie uśmiecha Ci się wizja płacenia, koniecznie skorzystaj z naszego generatora!

 

Battlelands Royale Hack – opis

Nie ukrywamy, przygotowanie Battlelands Royale Hack było nie lada wyzwaniem. Gra jest bardzo nowa i świetnie zabezpieczona. Była też już testowana na rynku amerykańskim, więc większość błędów została naprawiona.

Jednak skoro czytacie ten wpis, to już wiecie, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych ?? Poradziliśmy sobie i teraz z dumą przedstawiamy Ci Battlelands Royale Kody.

Pamiętajcie, żeby korzystać z hacka bardzo odpowiedzialnie. Nie chcemy, żeby szybko przestał działać. Wręcz przeciwnie, chcemy aby działał jak najdłużej! Sugerujemy zatem korzystanie maksymalnie raz dziennie, ewentualnie 2 razy dziennie z tego samego komputera.

Nasz generator oferuje możliwość wybrania nieśmiertelności, nieskończonej amunicji i nielimitowanych battle bucks do swojego konta. Można więc powiedzieć śmiało, że jest to Battlelands Royale Hack.

Od teraz nie musicie wydawać dziesiątek i setek złotych na tę grę. Wystarczy tylko uruchomić program, wybrać ile czego chcecie… i gotowe! Szybko, sprawnie i co najważniejsze – bezpiecznie.

O bezpieczeństwo, jak się pewnie domyślacie, również zadbaliśmy bardzo dokładnie. Nie ma szansy, żebyście dostali bana. W najgorszym przypadku (takim najgorszym z możliwych) w Waszej grze po prostu nie pojawi się waluta. Żaden ban nie ma szans się pojawi, ponieważ dla administratorów wygląda to tak, jakbyście rzeczywiście kupili diamenty lub monety.

Sprytne, prawda? ?? Zachęcamy do sprawdzenia naszego generatora do Battlelands Royale i cieszenia się nielimitowanymi battle bucks, nieskończoną amunicją i nieśmiertelnością.

Funkcje

  • Nielimitowane battle bucks, nieśmiertelność i nieskończoną amunicję
  • Najnowszy hack do, którego potrzebne jest włączenie strony na urządzeniu gdzie jest gra
  • Gwarancja ochrony konta
  • Pełna anonimowość oraz bezpieczeństwo

Instrukcja obsługi Battlelands Royale Hack

  1. Klikamy poniżej w „[Generator] Battlelands Royale”.
  2. Zostaniemy przekierowani do Battlelands Royale.
  3. Wpisujemy swój login lub e-mail.
  4. Wybieramy urządzenie z którego aktualnie korzystasz (Telefon – Android/iOS).
  5. Wybieramy ile chcesz dodać battle bucks, oraz wybrać nieśmiertelność i nieskończoną amunicję
  6. Zrobione! Jedynie musimy poczekać chwile aż hack prześle wszystko na nasz telefon! ??

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *